משחקי מוח

 

אימון המוח


השיטה של בריינספא, שיטת אימון המוח, מבוססת על אימון ולמידה, חלק מהאימון מתבצע באמצעות תוכנות מחשב, התוכנה מפתחת קשב, ריכוז, זיכרון על צורותיו השונות, תפיסה מרחבית ויכולות ניהוליות. הערך הגדול באימון ממוחשב הוא בכך שתוכנה מסוגלת לבצע מדידה מדויקת בהרבה ממאמן אנושי, ובכך מספקת שיקוף של תהליכי ההתקדמות. 

בעוד מאמן אנושי מסוגל לחוש את המתאמן ולהתאים לו את התרגילים, אין הוא מסוגל למדוד שינויים שאינם שינויים דרמטים. מהירות תגובה תיתפס על-ידי המאמן באופן סוביקטיבי ולכן בד"כ באופן שגוי. מאידך התוכנה מאמנת ומודדת באופן המדויק ביותר ועל כן עשויה לספק למתאמן תמונה נכונה של רמת ההתקדמות שלו מפעם לפעם. התוכנות לעיתים קרובות הנן משעשעות ומהנות ואימון במסגרתן מהווה משחק. 


   

 


התוכנות בהן משתמשת שיטת בריינספא:


תוכנת הפי-נוירון
תוכנת הפי-נוירון תוכנה בינלאומית שצברה 10 שנות ניסיון ותוצאותיה מוכחות בסידרה ארוכה של מחקרים, עד כה הייתה קיימת במספר לא קטן של שפות כאשר העיקריות הן אנגלית וצרפתית, עתה גם בעברית. התוכנה מתאימה לכולם, ילדים, צעירים ומבוגרים היות ומתאימה את רמת הקושי של התרגילים לגיל ולהשכלת המתאמן.חברת בריינספא בשיתוף עם חברת תובנות ועוד השקיעו מאמץ רב בגיורה של התוכנה (גיור משמעו לא רק תרגום מילולי, אלא תכנות מותאם לעברית והתאמה תרבותית).
לאימון מוח באמצעות התוכנה ערך רב, שכן היא מסייעת באימון הכישורים הקוגניטיביים הבסיסיים כגון:
 
- קשב - ריכוז - תפיסה מרחבית - זיכרון לטווח ארוך - שיפור מהירות התגובה
- יכולת ניהולית שיפור הזיכרון - זיכרון מרחבי - זיכרון לטווח קצר - זיכרון שמיעתי

התוכנה מאפשרת אימון המוח באמצעות המאמן האישי אך גם משחקים נפרדים.
המאמן האישי מתרגל את המתאמן בהתאם לגילו ולהשכלתו, עם הזמן לומד את נקודות החוזק ונקודות החולשה של המתאמן ומספק תרגילים המותאמים למתאמן האינדוידואלי.

מומלץ לבצע אימון מוח 10 דקות לפחות 3 פעמים בשבוע, כאשר ניתן לבחור בין אימון מוח מונחה על ידי המאמן הממוחשב או לשחק במשחק שבו מעוניינים, לכל משחק ערך קוגניטיבי ייחודי. 
לאתר התוכנה באנגלית  |  כניסה לתוכנה  

btn
השאירו פרטים וקבלו
24 שעות חינם
בתוכנה לאימון המוח!

btn

 
השאירו פרטים וקבלו 24 שעות התנסות חינם בתוכנה לאימון המוח!
שלח