שותפויות

חברת בריינספא וחברת בריין טריין רואות לנכון להמליץ האחת על רעותה, היות ושתיהן עוסקות באימון קוגניטיבי המיועד לבני המחצית השנייה לחיים בשיטות שונות, עם רמת מחויבות שונה, וכל משתתף/ת יוכל לבחון איזו מהשיטות מתאימה לו יותר.
בריין טריין – חדר כושר למוח, אימון ממוחשב על בסיס מגוון תוכנות ומשחקי חשיבה, המנוי מאפשר למשתתף להגיע בזמנו החופשי (בהתאם לשעות הפעילות של המכון) ולהתאמן בסיוע והדרכה של מדריכות המכון. המכון נמצא ברעננה.
בריינספא – שיטה לאימון קוגניטיבי עם משמעות – סדנאות קבוצתיות הכוללות לצד אימון ממוחשב, גם למידה, טכניקות זיכרון, תרגילי תנועה, חשיבה יצירתית ועוד. הסדנאות מתקיימות ביום ושעה קבועים, כל מפגש אורך שעתיים, סדנה כוללת 16 מפגשים (כארבעה חודשים), המכון המרכזי ברמת גן וכמו כן סדנאות מתקיימות בכל רחבי הארץ. לבריינספא גם תוכנית טיפולית לאנשים הסובלים מנסיגה קוגניטיבית, או מפגיעות ראש.מלב"ב – עמותה לטיפול בחולי אלצהיימר

עמותה ירושלמית ותיקה לטיפול בחולי אלצהיימר. העמותה המפעילה מרכזי יום ברחבי ירושלים, בית שמש והסביבה. למלב"ב קיימת תוכנית מיוחדת עד הבית- מטפלים המגיעים לביתם של קשישים המתקשים בניידות, ומפעילה גם מוקד טלפוני אקטיבי.
ב2013 החליטה מלב"ב להרחיב את שירותיה גם למשפחות הקשישים כמניעה, לצורך כך פנתה לחברת בריינספא כמומחים למניעה ויחד נפתחו סדנאות בירושלים וסביבתה.
עמותת מלב”ב (מלכ”ר), מרכזים לטיפול בקשישים ובחולי אלצהיימר, שמה לה למטרה להציג בפני קהילת מלב”ב את מגוון שירותי העזר עבור המבוגרים על מנת לחתור לאיכות חיים גבוהה יותר עד כמה שניתן. מלב”ב היא העמותה המקצועית הראשונה והמובילה בישראל המספקת רשת תמיכה וסיוע נרחבת הן לחולי אלצהיימר והן לבני משפחותיהם באמצעות שירותים ודרכי טיפול ייחודיים ומתקדמים. היא מספקת מענה הוליסטי מקיף בכל שלב משלבי המחלה, החל מהרגע בו היא מאובחנת. עמותת מלב”ב מקיימת שיתוף פעולה עם מכון “בריינספא” לשיפור היכולות הקוגניטיביות באיזור ירושלים ובאיזור בית שמש.

ליחצו לאתר עמותת מלב"ב

אשל - עמותה במסגרת ג'וינט ישראל
אשל היא עמותה ללא כוונת רווח, שנוסדה בשנת 1969 על ידי ג'וינט מלבן ונתמכת על ידי ארגון הג'וינט וממשלת ישראל, על מנת לתכנן ולפתח שירותים למען הזקנים בישראל.
אשל פועלת בהתמדה לשיפור מעמדה של האוכלוסייה המבוגרת בישראל, חיזוק דימויה ויצירת התנאים להבטחת זיקנה מוצלחת ואיכות חיים טובה לכל זקן וזקנה בישראל.
אשל עוסקת בפיתוח שירותים חדשים וחדשניים המקיפים את כל ההיבטים הנוגעים לזיקנה ומתן מענה למגוון הצרכים של האוכלוסייה המבוגרת בישראל, וכמו כן לשיפור מתמיד באיכות השירותים הקיימים.

ליחצו לאתר אשל ג'וינט


רעות - אשל - מרכז מידע לגיל המבוגר
'רעות' היא אחת העמותות הגדולות והמובילות בישראל בתחומי הבריאות, הרווחה והזקנה. לכל אורך הדרך היא ממשיכה להפעיל ולפתח את המוסדות החיוניים הקיימים, ולהתאים אותם לצרכים המשתנים; כיום, מרכז רפואי שיקומי 'רעות' הוא אחד מבתי החולים המתקדמים במדינה בתחומי השיקום והמחלות הממושכות; שלושת בתי הדיור המוגן של העמותה – 'בית ברט', 'בית שלום' ובית 'ג'ניי ברויאר' – זוכים לביקוש רב בקרב הציבור הדתי-ציוני והדיור המוגן הקהילתי, השוכן במבנים הוותיקים של 'בית ברכה' ו'בית אחווה', מעניק בית חם לקשישים מעוטי יכולת, רובם ניצולי שואה ועולים חדשים.

ליחצו לאתר רעות-אשל


מועצה איזורית חבל מודיעין
המועצה האיזורית חבל מודיעין מאגדת 24 יישובים, יצרה שיתוף פעולה עם “בריינספא” על מנת לספק שירות לתושב המבוגר. בין היישובים במועצה: בן שמן, גינתון, כפר דניאל, טירת יהודה, כפר טרומן, רינתיה, שילת, לפיד, חדיד, ברקת ועוד.

ליחצו לאתר מועצה איזורית חבל מודיעין


מועצה איזורית גזר
המועצה האיזורית גזר מפעילה מרכז יום לתושב הותיק, עימו בריינספא מקיים שיתוף פעולה. מ.א. גזר מאגדת 25 יישובים, ביניהם: כפר שמואל, בית חשמונאי, משמר איילון, יד רמב”ם, כרמי יוסף, קיבוץ גזר, קיבוץ נען ועוד.

ליחצו לאתר מועצה איזורית גזר


מגדל - פתרונות ביטוח לפרישה

 Happy Neuron -  חברה מובילה מאירופה אשר פיתחה מספר תוכנות לאימון קוגניטיבי מבוססות מחקר מדעי מתקדם. התוכנה המיועדת לציבור הרחב כוללת משחקים - תרגילים לפיתוח קשב, ריכוז, זיכרון על צורותיו השונות, תפיסה מרחבית ויכולות ניהוליות. התרגילים הנם דמויי משחק מחשב, מעוצבים באופן יפה ובהיר ומהנים ביותר לביצוע.
לחברת הפי נוירון תוכנה נוספת המיועדת למטפלים.
בריינספא רכשה את הזכויות לשימוש והפצת התוכנה, תרגמה והתאימה את התוכנה תרבותית לישראל ומשתמשת בה בסדנאותיה.


CogniFit - יצרנית התוכנה MindFit שהנה בין התוכנות המובילות בעולם לאימון קוגניטיבי. תוכנת MindFit הנה התוכנה היחידה המאבחנת את המשתמש לפני האימון ולאחר מכן בונה עבורו אימון מותאם אישית. בראש חברת קוגניפיט עומד פרופ' שלמה ברזניץ' לשעבר נשיא אוניברסיטת חיפה, מומחה בינלאומי לפסיכולוגיה של לחץ ולפסיכולוגיה קוגניטיבית. 

Nexsig – חברה שפיתחה תוכנת אבחון על פי שיטתו של פרופ' עמוס קורצ'ין, לשעבר ראש המחלקה הנוירולוגית בבי"ח איכילוב וראש המחלקה לפרמקולוגיה בביה"ס לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. התוכנה הפשוטה והקלה לשימוש מהווה את הבסיס של האבחון הקוגניטיבי המתבצע בבריינספא. התוצאות מגיעות באופן מיידי וביחד עם בדיקה קלינית של נוירולוג מומחה מאפשרות להגיע לסיכום הקובע אם האדם בריא או סובל מנסיגה קוגניטיבית. 

Neurotrax - מפתחת תוכנת האיבחון MindStream המאפשרת אבחון קוגניטיבי ממוחשב. האבחון כולל מבחנים לזיהוי נסיגה קוגניטיבית אך גם לצרכים אחרים כגון זיהוי בעיות קשב וריכוז, היפראקטיביות ועוד. בעוד אבחון נקסיג נועד לחולים להם נוצר חשד לנסיגה קוגניטיבית הרי תוכנת מיידסטרים מתאימה לכל אדם בכל רמה קוגניטיבית ומאפשרת לספק לו תמונה של מצבו הקוגניטיבי על פי הקטגוריות הקוגניטיביות המרכזיות של קשב, זיכרון מילולי ולא מילולי, תפיסה מרחבית ועוד. ניתן לבצע את האבחונים במכון בריינספא.

מכבי שלי

קשרי תרבות 

קשרי תרבות תבל מזמינה את קהל לקוחות בריינספא לחוויה בלתי נשכחת!!! 
טיולים בסגנון שונה, מעמיק ומגוון, בסטנדרטים תיירותיים מעל המקובל. הטיולים מיועדים לקהל אנין, צמא דעת, ומשכיל. כל טיול נבחר בקפידה לאחר מחקר מעמיק של צוות החברה עם צוות מומחים לאותו יעד. כל טיול הינו רב-תחומי, מרתק ומגרה את החושים ולא פחות חשוב - בביצוע ללא פשרות! לטיול יוצאים עם לפחות שני מדריכים, מהטובים והמוכשרים בישראל. לטיול מתלווה נציג החברה אשר דואג לפרט ולפרטים קטנים כגדולים... 
להזמנת תוכנית טיולים שנתית טל': 072-2116888 

ההטבה לטיולים נבחרים עבור חוג לקוחות brainspa – 75 אירו למטייל (150 אירו לזוג) וגם 3 תשלומים ללא ריבית והצמדה וללא הגבלת זמן. 

חינוך - הפורטל המוביל לתכנים חינוכיים: מאמרים, השתלמויות, סדנאות והעשרה לאנשי חינוך הורים ותלמידים 

 עמדא - עמתה לחולי דמנציה, אלצהיימר ומחלות דומות בישראל. עמותת עמדה מספקת תמיכה בחולי אלצהיימר ובבני משפחותיהם. 

קלאב 50 – הארגון שמאגד בתוכו את מגוון הארועים, קורסים, סדנאות ופעילות לבני החמישים פלוס. 

מיכא"ל - מיצוי כישורים אישיים למצויינות. הארגון שפיתח טכנולוגיית למידה, מודעות והעצמה אישית יחידה מסוגה בעולם, העוסקת במימוש גבוה יותר של הפוטנציאל האישי בקרב לומדיה.  

btn
השאירו פרטים וקבלו
24 שעות חינם
בתוכנה לאימון המוח!

btn

 
השאירו פרטים וקבלו 24 שעות התנסות חינם בתוכנה לאימון המוח!
שלח