ימי עיון והדרכה לאירגונים

מהו המשאב החשוב ביותר של כל ארגון? 
ההון האנושי! 

מהם הכישורים העיקריים של אותו הון אנושי? 
יכולות החשיבה והביצוע! 

כל חשיבה מבוססת על כישורים קוגניטיביים: קשב, ריכוז, זיכרון על צורותיו השונות. היכולת לראות נושא ממספר נקודות מבט, קרי הזמנה ליצירתיות. 

חברת בריינספא אשר פיתחה שיטה לפיתוח קוגניטיבי למבוגרים, מציעה לארגונים ולחברות את שירותיה בפיתוח היכולות השיכליות של עובדי הארגון. פיתוח זה הנו לתועלתו של הארגון ולתועלת הפרטית של כל אחד מהעובדים. 
לחברת בריינספא 5 שנות ניסיון! 

השירותים המוצעים: 


יום מוח מרוכז

במסגרת ימי הכיף וההעשרה הניתנים לעובדים בתקופות מסוימות של השנה (לקראת ראש השנה או פסח, לקראת הקיץ, בתקופות של האטת פעילות וכדומה) יום כזה כולל הרצאה מקיפה ומרתקת בנושא המוח, הכישורים הקוגניטיביים והזיכרון. שלוש סדנאות הפעלתיות בקבוצות קטנות, שכל משתתף עובר את כל הסדנאות

סדנת זיכרון – מספר טכניקות לשיפור הזיכרון בהם העובדים מתנסים, הסדנה משעשעת ומעצימה היות והעובדים חווים הצלחה מיידית
סדנת מוח ותנועה – סדנת הפעלה פיזית העוסקת בקשר שבין הגוף לכישורים הקוגניטיביים, סדנה זאת משעשעת, ויוצרת חווית הצלחה מיידית.
הגמשת החשיבה – יצירתיות – סדנה לשינוי החיווטים הקבועים במוח לצורך פתרון בעיות באופן יצירתי. גם כאן החומרים הנבחרים הנם מתוך החיים המקצועיים של העובדים, חווית הביצוע וההצלחה מיידית.

סה"כ אורכו של יום כזה בין 4 ל5 שעות נטו 
שעות הדרכה 11 שעות. (משום הסדנאות המקבילות) 

ימים כאלה התבצעו בארגונים מגוונים, מנהלי רשת מלונות דן, דרג ניהול בינוני בבנק לאומי, עובדי המח"ר סוכני ביטוח ועוד. 

המשובים חיוביים ביותר משום שמשולב כאן מצד אחד מרכיב של למידה רלוונטית המשרתת את צרכי העובדים עם הנאה ושעשוע. 

סדנה לפיתוח קוגניטיבי מותאמת לעובדי הארגון

ארגון המעוניין לקדם את היכולות הקוגניטיביות של קבוצת עובדים מסוימת, יכול לספק להם סדנה מרוכזת שתוצאותיה משפרות: קשב, ריכוז, זיכרון וגמישות מחשבתית. 

סדנה כזאת אורכת בין 4 ל8 מפגשים 
כל מפגש 4 שעות אקדמיות 
סה"כ בין 16 ל32 שעות הדרכה. 
מתאימה ל10 עד 20 משתתפים. 

הסדנה כוללת אימון ממוחשב על תוכנה לפיתוח קוגניטיבי, המשתתפים יוכלו להמשיך ולהתאמן גם בביתם היות והתוכנה הינה תוכנה אינטרנטית. 

- עבודה על דימיון 
- סיעור מוחות סביב שאלות של פילוסופיה יישומית. שאלות פתוחות, רלוונטיות לחיים האישיים והמקצועיים של המשתתפים. 
- מוח ותנועה 
- טכניקות זיכרון 
- טכניקות להגמשת החשיבה – חשיבה יצירתית 
- משימות בין מפגש למפגש 

בעוד התוצאות הצפויות מיום מרוכז הנן יצירת מודעות לכישורים הקוגניטיביים ולאופנים לשפר אותם. הנאה ושעשוע ואף העצמה. התוצאות של סדנה שכזאת הנם קונקרטים וכוללים שיפור בכל התפקודים תלויי הזיכרון, שיפור ברמת הקשב וריכוז, הרחבת שדה העיניין והגמשת המחשבה, שיפור היכולת לראות בעיה ממספר נקודות מבט. 

פיתוח קוגניטיבי במסגרת קורסי פרישה

המציאות הכלכלית מחייבת חברות וארגונים רבים להפריש חלק מעובדיהם לצורך התייעלות וצמצום הוצאות. היציאה לגמלאות לעיתים קרובות מתרחשת בגיל צעיר יחסית בשנות ה-40 או ה-50 וכרוכה במשבר נפשי ובמחויבות להתארגנות מחודשת בתחומים רבים.  הספרות הרלוונטית מעידה כי נקודת הסיכון הגדולה ביותר לירידה ביכולות הקוגניטיבות הנה סמוך לפרישה, זאת משום שרוב בני האדם מפעילים את עיקר הכישורים הקוגניטיביים שלהם לצרכי עבודה, ועם הפסקת העבודה מתרחשת ירידה דרמטית ולעיתים מסוכנת העלולה להביא לנסיגה קוגניטיבית קלה ועד לנסיגה קשה. הדרך להתמודד עם זה הנה לחשוף את העומדים בפני פרישה לאמצעים להגביר את הפעילות הקוגניטיבית גם לאחר היציאה לגמלאות. 

סדנה לפורשים

יומיים מרוכזים סה"כ 16 שעות (מתכונת מוגברת של ההצעה ליום מרוכז) 
שתי הרצאות בנושא המוח הקוגניציה והזיכרון בראשית כל יום. 
שתי סדנאות זיכרון, שתי סדנאות מוח ותנועה, שתי סדנאות NLP שינוי החיווטים במוח לצורך מציאת פתרונות לא שגרתיים. פעילות של דימיון מודרך, משחקי חשיבה והמלצות להמשך לקבוצת משתתפים שבין 20 ל60 משתתפים. 
   

btn
השאירו פרטים וקבלו
24 שעות חינם
בתוכנה לאימון המוח!

btn

 
השאירו פרטים וקבלו 24 שעות התנסות חינם בתוכנה לאימון המוח!
שלח