אודותינו

 

בריינספא היא חברה ישראלית בעלת קונספט חדשני ייחודי וכוללני להתמודדות מקדימה עם תהליכי נסיגה קוגניטיבית במחצית השנייה של החיים. לשיפור היכולות השכליות הכלליות ובעיקר הזיכרון.
 
בריינספא תסייע לכם לא רק לשמר את היכולות שלכם, אלא אף לפתח אותן!

התוכנית בבריינספא היא שילוב ייחודי של שיטות לאימון לצד למידה והעצמה קוגניטיבית, המתבססת על תחומי דעת שונים: נוירולוגיה, נוירופסיכולוגיה, פסיכולוגיה קוגניטיבית, פילוסופיה וחינוך, ונמצאת בפיקוח מתמיד של נוירולוג בכיר. הפעילות בבריינספא משלבת בין תרגול אישי בתוכנה מתקדמת לאימון מוחי, לבין פעילות בסדנה קבוצתית להתפתחות והעשרה קוגניטיבית.

בבריינספא לא תאלצו לבצע תרגילים מתישים החוזרים על עצמם. הלמידה וההתפתחות מתבצעות במסגרת קבוצה חברתית תומכת ובאווירה נעימה כשל ספא. חלק מזמן הסדנה מוקדש ללימוד טכניקות זיכרון ואימון בהן. סדנאות הזיכרון הללו מתבצעות באופן מהנה, מעניין, ומגוון ולא כאימון שיגרתי החוזר על עצמו.

המנחים שלנו הם מנחים מיומנים שצברו ניסיון רב וילוו כל אחת ואחד מכם באופן אישי וקבוצתי. בבריינספא תלמדו על עצמכם, תגלו ותממשו את היצירתיות שלכם ואת כושר הלימוד שחששתם כי אולי אבד לכם. תכנית בריינספא פועלת בסניף המרכזי בדרך בן גוריון 24 רמת גן, וכן בירושלים, חיפה, רשל"צ, יבנה, חבל מודיעין, ערבה תיכונה ועוד.
כמו כן מפעילה בריינספא יחד עם עמותת אש"ל, סדנאות ייחודיות במרכזי היום לקשישים ברחבי הארץ.

התוכניות לאימון קוגניטיבי עוסקת בניסיון למניעה של תהליך ההתדרדרות. שיטת בריינספא לעומתן עוסקת בפיתוח ושיכלול היכולות השיכליות. המשתתף המשקיע משאבי זמן ומאמץ עושה זאת מתוך מוטיבציה להשתפר ולהתקדם ולא רק לשמור על הקיים. השיטה מבוססת על אימון מול תוכנת מחשב הלומדת כל משתמש ומאמנת אותו בהתאם לצרכיו ועל למידה במסגרת של סדנה אינטראקטיבית המאפשרת גירוי רחב ומגוון של היכולות השכליות.


                                                      
 

btn
השאירו פרטים וקבלו
24 שעות חינם
בתוכנה לאימון המוח!

btn

 
השאירו פרטים וקבלו 24 שעות התנסות חינם בתוכנה לאימון המוח!
שלח